Oleje Shell

Oleje Shell 5W-30, 5W-40, 10W-40, 10W-60, 15W-40

Shell to numer jeden na światowym rynku producentów lubrykantów, a także jeden z liderów w dostarczaniu swoich produktów to ostatecznych konsumentów w ponad 100 krajach. W olejach i smarach Shell można odnaleźć technologie z najwyższej światowej półki, które są oferowane normalnym użytkownikom dróg.

 Niewielu pewnie wie, że Shell to nie tylko stacje paliwowe, to także olbrzymie przedsiębiorstwo produkujące oleje i smary dla przemysłu motoryzacyjnego. Wiedza i doświadczenie, firma wykorzystuje w technologii olejów bazowych, procesie mieszania i doboru dodatków. Zadaniem olejów Shell jest odpowiednie czyszczenie, smarowanie i ochrona silników. Zostały one zaprojektowane tak, aby sprostać wymogom współczesnej motoryzacji. Testy, przez które przechodzą oleje, są bardziej rygorystyczne niż standardy obowiązujące w branży, ponieważ nigdy nie wiadomo, z jakimi warunkami i obciążeniami przyjdzie się zmierzyć dzisiejszym jednostkom.

 Shell posiada szereg centr badawczych na całym Świecie, które dzięki połączeniu eksperckiej wiedzy i innowacji opracowują korzystne rozwiązania na problemy dzisiejszej motoryzacji. Nie boją się inwestowac w najnowsze technologie, ponieważ dzięki temu należą do czołówki producentów olejów, która wynalezione nowinki wprowadza do swoich produktów.

 Oleje silnikowe Shell Helix są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniły pokładane w nich oczekiwania, bez względu na sposób użytkowania auta. Oferta obejmuje oleje Shell Helix Ultra z dodatkiem PurePlus Technology, który zapewnia osiągi w ekstremalnych temperaturach, a także oleje premium do zastosowań w autach użytkowanych w codziennych dojazdach np. do pracy. Asortyment olejów Shell Helix jest na tyle bogaty, że każdy użytkownik znajdzie olej odpowiedni do swojego silnika i stylu jazdy.

 Oleje Shell Helix to technologiczna czołówka. W swoim składzie posiadają dodatki z rodzaju Technologii Aktywnego Oczyszczania (ACT), który opracowano, aby zapewnić silnikowi odpowiednią ochronę i oczyszczanie, poprzez przeciwdziałanie osadzaniu się zanieczyszczeń.

a