Oleje Millers Oils

Millers Oils to firma rodzinna, która na przestrzeni wieków nie zmieniła swojej struktury i cały czas działa niezależnie, pozostając w jednych rękach. Istnieje na rynku od 1887 roku i po dziś dzień produkuje swoje oleje w Brighouse w Anglii, które trafiają na rynki motoryzacyjne na całym świecie.

Produkty Millers Oils to oleje silnikowe i przekładniowe, a także inne środki smarne, które spełniają najsurowsze wymogi technologiczne. Świadczyć o tym może fakt, że oleje Millers są często oficjalnie rekomendowane przez producentów samochodów.

Firma na pierwszym miejscu stawia sobie najwyższą jakość, która nie idzie na żadne kompromisy. Do produkcji używa najlepszych baz olejowych, a także najnowocześniejszych dodatków, dzięki czemu oleje Millers są innowacyjne i zaawansowane technologicznie.

Firma jest liderem w stosowaniu nanotechnologii przy produkcji olejów, dzięki czemu jej klienci mogą cieszyć się z użytkowania produktów, które ograniczają tarcie w ich silnikach.

Millers Oils swoje produkty testuje w najbardziej wymagającym środowisku, czyli motorsporcie. Liczne testy i zastosowanie produktów w sporcie wyczynowym pozwala przetestować oleje w warunkach ekstremalnych po to, aby wypracować oleje odporne na wszystko, które w późniejszym czasie znajdują zastosowanie w autach produkowanych seryjnie, dla zwykłych użytkowników.

Od ponad wieku firma rozwija produkcję olejów i smarów, a także dodatków do paliw dla rynku samochodów osobowych i ciężarowych, przy okazji dbając o to, aby zawsze dysponowali oni produktami lepszymi, niż inne.

a