Oleje Mannol

Oleje Mannol 1l i 5l, a także ilości hurtowe 10l, 20l, 60l, 208l

Mannol to marka olejów produkowana przez koncern SCT-Germany GmbH – międzynarodową firmę, która znana jest z produkcji filtrów samochodowych. Główny cel firmy to dostarczenie swoim partnerom szerokiego asortymentu produktów smarnych o wysokiej jakości.

Oferta Mannol jest cały czas rozwijana, a asortyment produktów do samochodów osobowych, ciężarowych, a także maszyn przemysłowych cały czas się powiększa. Baza produktów zawiera około 8000 pozycji, w skład której wchodzi pełna gama olejów, płynów i koncentratów chłodniczych, a także smarów do samochodów produkowanych na całym Świecie.

Produkty Mannol nieustannie przechodzą liczne kontrole jakości, co przede wszystkim ma przełożyć się na większe bezpieczeństwo jednostek, które wykorzystują produkty tej marki. Oleje, smary i płyny eksploatacyjne Mannol to połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny. Nie da się nie zauważyć, że oleje silnikowe Mannol zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji pod względem ceny, często różnica w cenie wynosi nawet 50%.

Oferta Mannol to przede wszystkim najpopularniejsze oleje silnikowe i przekładniowe, w skład których wchodzą pełne oleje syntetyczne, półsyntetyki, a także oleje mineralne. Jak zapewnia producent, przy produkcji olejów wykorzystywane są tylko najlepsze bazy olejowe, które spełniają wymagania producentów, a także otrzymują ich aprobaty.

a