Filtry Hiflofiltro

Hiflofiltro to firma, która jako pierwsza na Świecie otrzymała prestiżowy certyfikat TÜV dla swojego filtra oleju do motocykli. Filtry produkowane przez firmę to inżynieryjny majstersztyk. W swojej ofercie posiada zarówno filtry oleju, jak i powietrza do motocykli, skuterów, quadów, a także skuterów wodnych i śnieżnych, które są w stanie spełnić nawet ekstremalne wymogi stawiane przez producentów silników.

Filtry Hiflofiltro to połączenie zadowalających osiągów za rozsądną cenę. Filtry tej firmy to najlepiej sprzedające się produkty na rynku zamienników dla motocykli, skuterów i quadów na Świecie. Filtry są doceniane przez wielu producentów jednośladów, zarówno wielkie koncerny, jak i małe, prywatne firmy, które zajmują się budowaniem motocykli na indywidualne zamówienie.

W celu zapewnienia najlepszej jakości i odpowiedniej wytrzymałości filtry Hiflofiltro są wykonane jedynie z wysokiej klasy materiałów z dobrze znanych fabryk: stal Toyota Tsusho i NKK Japan, klej Henkel Germany, papier filtracyjny Ahlstrom Filtration Finland Hollingsworth & Vose USA i Awa Paper Japan.

Firma Hiflofiltro powstała w 1955 roku i produkuje filtry motocyklowe dla przemysłu od 1963 roku. Z doświadczeniem sięgającym ponad cztery dekady kontynuuje badania i rozwój, a także poszukiwania nowoczesnych metod produkcji. To pozwala produkować najlepsze jakościowo filtry na Świecie.

Kontrola jakości w Hiflo jest bardzo ważna podczas procesu produkcyjnego. Każdy z filtrów oleju przechodzi przez 16 bardzo restrykcyjnych testów, zanim opuści fabrykę. Cały proces produkcyjny, włączając w to kontrolę jakości użytych materiałów, indywidualne testy filtrów są poddawane regularnym audytom ze strony niezależnej jednostki TÜV SÜD.

Główny magazyn dystrybucyjny Hiflofiltro znajduje się w Londynie (Wielka Brytania) i Atlancie (USA). Obecna sieć dystrybucyjna wynosi 70 jednostek na całym świecie. Hiflofiltro jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek filtrów na rynku części zamiennych. Posiadają filtry do niemal wszystkich motocykli, skuterów i quadów, w tym filtry oleju. Z liczbą ponad dwóch milionów filtrów w magazynach dostępnych od ręki są w stanie zapewnić produkt zawsze i wszędzie. Dla Hiflofiltro dostępność filtrów nigdy nie stanowiła problemu.

a