Filtry Mann

Filtry Mann - sklep internetowy

MANN-FILTER to wiodący producent filtrów w branży motoryzacyjnej. Niemiecka marka powstała w 1941 roku i po dziś dzień cieszy się dużym zaufaniem kierowców na całym świecie. Ich filtry znajdują zastosowanie we wszystkich pojazdach i nie tylko tj. autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocyklach, a nawet łodziach i statkach czy maszynach przemysłowych.

Marka MANN-FILTER stanowi część wielkiego koncernu Mann+Hummel, jednego z trzech największych producentów, dystrybutorów i innowatorów na rynku filtrów powietrznych i olejowych oraz systemów ssawnych. Jego działalność jest ukierunkowana na produkcję rozbudowanych systemów filtracyjnych stosowanych w szeroko rozumianym przemyśle. Filtry dla przemysłu i do pojazdów samojezdnych to dziedzina, w której MANN-FILTER wiedzie prym nieprzerwanie od lat. Firma zatrudnia niemal 15 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Celem na najbliższe lata jest ciągły rozwój, wykorzystanie innowacji technologicznych w procesach produkcji, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu pomiędzy mobilnością, ochroną środowiska i ekonomią.

Asortyment filtrów MANN-FILTER charakteryzuje się najwyższą jakością prosto z Niemiec. Z tego też względu MANN-FILTER jest dostawcą produktów stosowanych na pierwszy montaż w wielu autach popularnych producentów. Ofertę firmy stanowią szeroko rozumiane filtry, nie tylko samochodowe, ale także przemysłowe, membranowe, a także filtry uzdatniające wodę. Katalog produktów posiada kilka tysięcy pozycji z najróżniejszymi filtrami np. filtrami powietrza, oleju, paliwa czy filtrami kabinowymi.

Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabinowe MANN-FILTER to najwyższa półka. Wykonane bardzo precyzyjnie, z najwyższej jakości materiałów, tak aby służyć jak najdłużej, zapobiegając jakimkolwiek awariom. Prawdopodobnie to dzięki temu filtry MANN-FILTER są jednymi z ulubionych i najczęściej wybieranych filtrów na polskim rynku.

Bogata oferta filtrów powietrza, oleju, paliwa i kabinowych do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych czeka na Was w naszym sklepie online – filtrytotu.pl. Pamiętajcie, że u nas możecie zamówić filtry MANN-FILTER z rabatem do -35% od cen rynkowych.

 

a